ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Павлодар облысы білім беру басқармасы,Аққулы ауданы білім беру бөлімінің" Малыбай жалпы орта білім беру мектебі" КММ
КГУ "Малыбайская средняя общеобразовательная школа " отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
Малыбай а.
malybai@aqqulyroo.edu.kz

Біз сіздерді мектебіміздің ресми сайтында көруге қуаныштымыз!

Сайт біздің білім мекемеміздің өмірі қызықтыратын оқырмандарымызға бағытталған.

Бөлімге өтіңіз

7kl

Оқу процесі

Білім беру процесі білім беру міндеттеріне қол жеткізуге, оқушыларды оқыту мен тәрбиелеуге бағытталған оқушылар мен мұғалімдердің өзара әрекеттесуін білдіреді. Мектеп үш сатының білім беру бағдарламаларын жүзеге асырады: бастауыш, негізгі жалпы және жалпы орта білім беру. Білім беру процесі нормативтік актілерге және білім беру ұйымының жарғысына сәйкес оқушыларды қабылдау және оқудан шығару, пәндер бойынша сабақтар мен аттестациялар өткізу регламентін, оқу-тәрбие жоспарын сақтауды білдіреді.

© 2024. Все права защищены.